موسسه علمی-تحقیقاتی نوین تز از حسن انتخاب شما متشکر است.

موسسه ما برای بهبود روند کار و برای افزایش سرعت پاسخگویی به شما عزیزان در قسمت ثبت درخواست فرم هایی را قرار دادیم که بدین ترتیب در وقت شما عزیزان نیز صرفه جویی بنماییم و با توجه به اهمیت رضایت شما در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ دهیم. ما از این طریق توانسته ایم ۲۴ ساعته آمادۀ دریافت درخواست های شما باشیم. همین طور شما میتوانید از طریق چت آنلاین و شماره تماس قرار داده شده با مشاورین ما به صورت رایگان مشورت کنید و نسبت به رسیدگی به درخواست خود آرامش خاطر پیدا کنید.

ما همواره آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشیم و همیشه خرسندیم که همواره طی تمامی سال های فعالیتمان توانسته ایم رضایت همه را جلب کنیم و توانسته ایم همواره در این راستا از تمامی رقیبانمان پیشی بگیریم.

لطفا برای ثبت درخواست بنا بر درخواستتان به قسمت های پایان نامه ،مقاله ، پیاده سازی، پروژه درسی، ترجمه و تدریس خصوصی مراجعه کنید و فرم مربوطه را پر کنید.

نام و نام خانوادگی(*)
Invalid Input

آدرس پست الکترونیکی شما(*)
Invalid Input

تلفن شما
Invalid Input

موضوع
Invalid Input

رشته تحصیلی
Invalid Input

گرایش
Invalid Input

دانشگاه
Invalid Input

مقطع تحصیلی
Invalid Input

توضیحات تکمیلی
Invalid Input

ارسال فایل
Invalid Input

ارسال درخواست

نوین تز

انجام پایان نامه دکتری, انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر, انجام پایان نامه انواع رشته ها, انجام پایان نامه رشته های علوم انسانی و انجام پایان نامه رشته های علوم پایه, انجام پایان نامه پدافند غیرعامل وانجام پایان نامه تکنیک های مجتمع و انجام پایان نامه کنترل ترافیک و انجام پایان نامه خطوط انتقال و انجام پایان نامه شبکه انتقال

خدمات نوین تز

  • انجام پایان نامه
  • نگارش و چاپ مقاله
  • ترجمه مقاله تخصصی و ISI
  • تدریس خصوصی دروس دانشگاهی
  • چاپ کتاب

نوین تز

موسسه علمی تحقیقاتی نوین تز یکی از بهترین و موفقترین موسسات در امر ارائه مشاوره به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پروژه های دانشجویی، انجام پایان نامه های تمامی مقاطع تحصیلی، انجام پایان نامه کارشناسی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد, انجام پروژه کلیه رشته ها و مقاطع، انجام پروژه

انجام پایان نامه | مشاوره پایان نامه

تماس با ما

09129309570

09369532696

JoomShaper