انجام پایان نامه مکانیک و انجام پروژه مکانیک، موسسه تحقیقاتی نوین تز، آماده است پروژه و پایان نامه دانشجویان مکانیک را در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت انجام دهد. در رشته مکانیک نرم افزارهای گوناگونی وجود دارد که استادان از دانشجویان میخواهند با کمک این نرم افزار ها پایان نامه خود را انجام دهند. برخی از نرم افزارهای انجام پروژه مکانیک عبارتند از :

 • انجام پروژه کتیا Catia
 • انجام پروژه فلوئنت Fluent
 • انجام پروژه آباکوس Abaqus
 • انجام پروژه سالیدورک Soldiworks
 • انجام پروژه متلب Matlab
 • انجام پروژه فرترن

در شروع آموزش مهندسی در ایران ، مهندسی مکانیک با برق یکی بود و «الکترومکانیک» نامیده می‌شد. اما این دو رشته حدود 45 سال پیش از هم جدا شدند و به مرور رشته‌های دیگری مانند مهندسی شیمی و مواد نیز از مهندسی مکانیک جدا شد و مهندسی مکانیک به عنوان رشته مهندسی مکانیک عمومی ارائه گردید. ولی با پیشرفت صنعت و نیاز صنایع به تخصص‌های مختلف در این زمینه، از مهندسی مکانیک عمومی دو گرایش «طراحی جامدات» و «حرارت و سیالات» و بعد از آن «ساخت و تولید» بیرون آمد و بالاخره باید به مهندسی دریا اشاره کرد که هنوز در دانشگاه صنعتی شریف به عنوان یکی از گرایشهای مهندسی مکانیک ارایه می‌شود. ما در این‌جا به معرفی اجمالی هر یک از گرایشهای فوق می‌پردازیم.

الف – گرایش مکانیک در طراحی جامدات

ب – گرایش مکانیک در حرارت و سیالات

ج - گرایش مکانیک در ساخت و تولید

د -  گرایش مهندسی دریا

انجام پروژه مکانیک

هزینه انجام پروژه مکانیک ارشد و دکتری

بهترین و مناسبترین هزینه انجام پایان نامه ارشد و دکتری را از  نوین تز بخواهید . کمترین و ارزانترین نرخ خدمات انجام پایان نامه ارشد و دکتری مکانیک به همراه بالاترین کیفیت به همراه آموزش کامل مدلسازی پایان نامه مهندسی مکانیک توسط محققین و متخصصین مهندسی مکانیک آموزشیار انجام می گیرد.دقت داشته باشید که هزینه انجام پروپوزال مستقیما به موضوع تعیین شده و پیچیدگی مدلسازی ارتباط دارد.

تیم نوین تز با بهره گیری از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه صنعتی شریف و امیر کبیر اقدام به انجام پروژه های شما خواهد کرد و در کمترین زمان ممکن و قیمتی متناسب با حجم پروژه، پروژه را تحویل می دهد. انجام پروژه دانشجویی توسط تیم ممتاز شامل فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و سایر دانشگاه های معتبر ایران.

نحوه سفارش انجام پروژه مکانیک :

لازم به ذکر است که اگر شما در انجام پروپوزال پروژه مکانیک خود دچار مشکل شده اید می توانید آن را نیز به با بسپارید تا سفارش پروپوزال خود را در سات ثبت کنید تا تیم نوین تز آن را برای شما انجام دهد و خیالتان از بابت کیفیت آن راحت باشد. زیرا توسط اساتید برجسته و کاربلد انجام می شود و تیم پشتیبانی تا آخرین لحظه همراه شما می باشد.

نوین تز

انجام پایان نامه دکتری, انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر, انجام پایان نامه انواع رشته ها, انجام پایان نامه رشته های علوم انسانی و انجام پایان نامه رشته های علوم پایه, انجام پایان نامه پدافند غیرعامل وانجام پایان نامه تکنیک های مجتمع و انجام پایان نامه کنترل ترافیک و انجام پایان نامه خطوط انتقال و انجام پایان نامه شبکه انتقال

خدمات نوین تز

 • انجام پایان نامه
 • نگارش و چاپ مقاله
 • ترجمه مقاله تخصصی و ISI
 • تدریس خصوصی دروس دانشگاهی
 • چاپ کتاب

نوین تز

موسسه علمی تحقیقاتی نوین تز یکی از بهترین و موفقترین موسسات در امر ارائه مشاوره به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پروژه های دانشجویی، انجام پایان نامه های تمامی مقاطع تحصیلی، انجام پایان نامه کارشناسی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد, انجام پروژه کلیه رشته ها و مقاطع، انجام پروژه

انجام پایان نامه | مشاوره پایان نامه

تماس با ما

09129309570

09369532696

JoomShaper