موسسه علمی-تحقیقاتی نوین تز فعاليتهاي خود را از سال ۱۳۸۷ در حوزه کامپیوتر آغاز نمود، و همراه با جمعي از فارغ التحصيلان دانشگاههاي معتبر کشور از سال ۱۳۸۹ فعاليتهاي خود را در حوزه های فنی مهندسی و نیز علوم پایه و علوم انسانی گسترش داد. ابتکار، خلاقیت و نوآوری ویژگی بارز ما بطوری که توانسته ایم پاسخگوی نیازها و سلایق مختلف شما دانشجویان عزیز را باشیم. ما با دارا بودن با تجربه ترین کادر متخصص درحوزه فعالیت خود آینده ای درخشان را پیشه روی خود می بینیم.

فعالیتهای ما در تمامی این مدت در عرصه مشاوره و انجام پروژه ها همیشه مبتنی بر قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران بوده و از جمله افتخاراتمان حضور گسترده و با انرژیمان در عرصه سرویس دهی به دانشجویان با وجود تمامی مشکلات موجود در این راه بوده است.همچنین نوین تز با هدف اعتلای سطح اجرایی به شمل دانشجویان عزیز در حوزه فعالیت خود, در بخش آموزش همواره فعال بوده و به عنوان هدف اصلی ،تربیت متخصصین را سرلوحه اهداف خود قرارداده و تا دستیابی به این هدف از هیچ کوششی دست نخواهد کشید.

با افزایش تقاضای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری از موسسه علمی تحقیقاتی ما برای ارائه مشاوره و انجام پروژه های خود و همچنین استراتژی ما مبنی بر افزایش کیفیت خدمات ، ما خود را ملزم می کنیم که فعالیت خود را هر چه تخصصی تر و ساختیافته تر از گذشته و متناسب با سطح نیاز جامعه نماییم.

هم اکنون نوین تز مفتخر است اعلام کند که با دارا بودن تیم بسیار قوی و متخصص متشکل از بیش از ۲۰ استاد یار ، ۵۰ دانشجوی دکتری و قریب به ۱۰۰ فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاههای معتبر کشور اماده ارائه خدمات و مشاوره به دانشجویان عزیز می باشد.

نوین تز

انجام پایان نامه دکتری, انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر, انجام پایان نامه انواع رشته ها, انجام پایان نامه رشته های علوم انسانی و انجام پایان نامه رشته های علوم پایه, انجام پایان نامه پدافند غیرعامل وانجام پایان نامه تکنیک های مجتمع و انجام پایان نامه کنترل ترافیک و انجام پایان نامه خطوط انتقال و انجام پایان نامه شبکه انتقال

خدمات نوین تز

  • انجام پایان نامه
  • نگارش و چاپ مقاله
  • ترجمه مقاله تخصصی و ISI
  • تدریس خصوصی دروس دانشگاهی
  • چاپ کتاب

نوین تز

موسسه علمی تحقیقاتی نوین تز یکی از بهترین و موفقترین موسسات در امر ارائه مشاوره به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پروژه های دانشجویی، انجام پایان نامه های تمامی مقاطع تحصیلی، انجام پایان نامه کارشناسی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد, انجام پروژه کلیه رشته ها و مقاطع، انجام پروژه

انجام پایان نامه | مشاوره پایان نامه

تماس با ما

09129309570

09369532696

JoomShaper